První samoobslužné sklady
v Českých Budějovicích

Naše filosofie

Naše zásady jsou

maximální ochota k zákazníkům, ochrana osobních údajů, čistota, ekologie, skladové kontejnery s tou nejvyšší kvalitou

Naši zákazníci

Vstřícnost vůči zákazníkům je pro nás velice důležitá. Každý zákazník má individuální potřeby a podle toho k němu přistupujeme.

Ochrana osobních údajů

Víme, jak citlivé jsou osobní údaje, proto klademe důraz na to, jak se u nás s osobními údaji zachází. U nás máte maximální jistotu, že vaše osobní údaje nikdy neopustí práh naší kanceláře.

Čistota

My bychom věci neskladovali v nečistotách, proto vynakládáme všechno úsilí, aby nabízené sklady a jeho okolí byly vždy čisté.

Ekologie

Matku Zemi máme rádi a proto ji nechceme zatěžovat zbytečnou spotřebou elektřiny a osvětlujeme náš areál osvětlením využívajícím výlučně vlastní solární energii. U výběru dodavatelů skladových kontejnerů jsme vybrali výrobce vyrábějící kontejnery s green technologií (výběr a využití recyklovatelných materiálů, energicky efektivní a ekologická výroba v certifikovaných, evropských výrobních závodech se stálou kontrolou kvality a audity ochrany životního prostředí, dlouhodobá životnost kontejnerových produktů).

Naše skladové kontejnery

Nabízíme pouze nové, na zakázku vyrobené skladové kontejnery s tou nejvyšší kvalitou a nejvyšším zabezpečením od našeho dodavatele Containex vyrobené s green technologií. U nás nenajdete staré vyřazené smradlavé lodní kontejnery.

 

K čemu se dají využívat skladové kontejnery, proč právě uskladnit u Kremzow self storagefilozofie naší firmy.

 

Máte dotazy nebo byste rádi nezávazně poptali sklad? Napište nám.

 
 

Kremzow s.r.o., Vitorazská 25, 378 10 České Velenice IČO: 07500157, DIČ: CZ07500157 Copyright © 2019

Vytvořila WEBRYBA.CZ