První samoobslužné sklady
v Českých Budějovicích

Časté dotazy

Co jsou samoobslužné sklady?

Samoobslužné sklady neboli anglicky self-storage [self-storidž] jsou skladové prostory různých velikostí, využívané domácnostmi, živnostníky nebo firmami, které si můžete pronajmout buď krátkodobě nebo dlouhodobě. Oproti garážím nebo sklepním kojím jsou tyto sklady maximálně zabezpečené a vaše věci tak bezpečně uskladněné.

Chci si pronajmout sklad, jak pokračovat?

Pokud jste si vybrali jeden z nabízených skladů, nebo potřebujete poradit ohledně velikosti, tak nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nám zavolejte. Nebo se rovnou zastavte libovolné úterý mezi 9–17 hodinou. Na místě rovnou sepíšeme smlouvu a předáme skladový kontejner s bezpečnostním visacím zámkem rovnou k užívání.

Na jak dlouho si můžu sklad pronajmout?

Sklad lze pronajmout již od 1 měsíce na dobu určitou nebo neurčitou. Výpovědní lhůta nájemní smlouvy činní 1 měsíc.

Jak je to s jistinou?

Je nutno složit peněžitou jistinu ve výší 4 000 Kč, která je vratná při předání řádně vyklizeného a nepoškozeného skladového kontejneru.

Jsou sklady pojištěné?

Naše skladové kontejnery jsou pojištěné u Allianz do výše 1 milionu korun při poškození uskladněných předmětů cizími vlivy. Obsah si můžete k tomu ještě připojistit.

Jak je to s bezpečností?

K pronajatému skladu dostanete bezpečnostní visací zámek a unikátní přístupový kód do areálu. Celý areál střeží průmyslové kamery se záznamem. Skladový kontejner si můžete ještě uzamknout dvěma vlastními visacími zámky.

Kdy se do skladu dostanu?

Váš sklad je dostupný 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Díky vlastnímu přístupovému kódu se dostanete do areálu kdykoliv budete potřebovat.

Potřebuji mít s sebou vlastní visací zámek?

Ne, při podpisu smlouvy vám vydáme bezpečnostní visací zámek. Klient si může skladový kontejner uzamknout ještě dvěma dalšími vlastními visací zámky.

 

K čemu se dají využívat skladové kontejnery, proč právě uskladnit u Kremzow self storagefilozofie naší firmy.

 

Máte dotazy nebo byste rádi nezávazně poptali sklad? Napište nám.

 
 

Kremzow s.r.o., Vitorazská 25, 378 10 České Velenice IČO: 07500157, DIČ: CZ07500157 Copyright © 2019

Vytvořila WEBRYBA.CZ