První samoobslužné sklady
v Českých Budějovicích

K čemu se dají využívat skladové kontejnery

Stěhování

Prodáváte byt či dům, obdrželi jste lukrativní pracovní nabídku, stěhujete se s partnerem do jednoho, jinými slovy potřebujete vyprázdnit rychle byt či dům a nevíte, kam s nábytkem? Pro tyto účely máme skladový kontejner 8, 10 a 20 s úložným prostorem 4,63 m2 až 13,82 m2.

Rekonstrukce

Budete rekonstruovat byt či dům a potřebujete po dobu rekonstrukce někam uskladnit nábytek? Pro tyto účely máme skladový kontejner 8, 10 a 20 s úložným prostorem 4,63 m2 až 13,82 m2.

Vybavení na sport

Každá domácnost to zná – v létě nám stojí v cestě vybavení pro zimní sporty (lyže, snowboardy, lyžáky atd.) v zimě zase pro ty letní (jízdní kola, kolečkové brusle, golfové bagy atd.). Pro tyto účely máme naše nejmenší skladové kontejnery 6 s úložným prostorem 3,34 m2.

Zahradní nábytek

Na podzim si zase mnozí z nás kladou otázku, kam uschovat drahý zahradní nábytek, který nám stojí na nekryté terase. Pro tyto účely máme skladový kontejner 8 s úložným prostorem 4,63 m2.

Nářadí

Bojíte se o nářadí uložené v dodávce před domem? U nás se bát nemusíte, naše sklady jsou pod dohledem kamer. Mezi našimi skladovými kontejnery si najdete tu pravou velikost, ke které budete mít 24 hodin 7 dní v týdnu přístup.

Materiál či zboží

Potřebujete někam složit materiál či uskladnit zboží? Mezi našimi skladovými kontejnery, které jsou pod dohledem kamer, si najdete tu pravou velikost, ke které budete mít 24 hodin 7 dní v týdnu přístup.

Archiv

Řešíte kam s archivem, který potřebujete bezpečně a přehledně uložit? Máme i malé skladové prostory vhodné pro archiv, které jsou bezpečné, pod dohledem kamer a přístupné 24 hodin 7 dní v týdnu.

Obchody a E-shopy

Zvažujete externí sklad pro vetší množství zboží, které potřebujete objednat? Naše skladové kontejnery jsou finančně dostupné a bezpečné s nepřetržitým přístupem.

 

K čemu se dají využívat skladové kontejnery, proč právě uskladnit u Kremzow self storagefilozofie naší firmy.

 

Máte dotazy nebo byste rádi nezávazně poptali sklad? Napište nám.

 
 

Kremzow s.r.o., Vitorazská 25, 378 10 České Velenice IČO: 07500157, DIČ: CZ07500157 Copyright © 2019

Vytvořila WEBRYBA.CZ